Experto Professional

Linia EXPERTO Professional powstała z myślą o kobietach, które poszukują wyjątkowych i skutecznych kosmetyków pielęgnacyjnych, idealnie dopasowanych do ich potrzeb. EXPERTO Professional to efekt długoletniej pracy specjalistów, którzy stworzyli innowacyjne formuły oparte na kombinacji wyselekcjonowanych składników aktywnych, które nawilżają i odżywiają włosy. Marka EXPERTO Professional oferuje rozwiązanie każdego problemu z włosami i zapewnia ich skuteczne rozwiązanie. W skład linii wchodzą szampony, odżywki i maski przeznaczone do włosów: zniszczonych i suchych, farbowanych, cienkich i bez objętości oraz puszących się i matowych. Dla włosów osłabionych został dodatkowo przygotowany specjalny wzmacniający spray, który pogłębia efekt zabiegów.

experto repair

Seria REPAIR – Profesjonalna pielęgnacja włosów suchych i zniszczonych

Specjalistyczne formuły, dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, nawilżają przesuszone i łamliwe włosy, przywracają im miękkość i pełnię blasku.

experto antifrizz

Seria ANTIFRIZZ - Profesjonalna pielęgnacja włosów puszących się i matowych

Innowacyjne formuły zawarte w kosmetykach zapobiegają puszeniu i elektryzowaniu się włosów, sprawiają, że szorstkie i trudne do ułożenia włosy, stają się gładkie i pełne niesamowitego blasku.

experto color

Seria COLOR - Profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych

Włosy po zabiegach farbowania wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Specjalistyczne formuły, dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, nawilżają i regenerują włosy farbowane, chroniąc je przed utratą koloru.

experto volume

Seria VOLUME - Profesjonalna pielęgnacja włosów cienkich i pozbawionych objętości

Delikatne i cienkie włosy wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Innowacyjne formuły pomagają unieść włosy od nasady, dając im poczucie lekkości i świeżości.

experto strong

Seria STRONG – Profesjonalna pielęgnacja włosów osłabionych, ze skłonnością do wypadania

Osłabione włosy, które są podatne na wypadanie, wymagają ukierunkowanej pielęgnacji wzmacniającej włókno włosa i cebulek włosowych. Włosy wydają się mocniejsze, a włókno włosa odporne na uszkodzenia.

experto blonde

Seria BLONDE – Profesjonalna pielęgnacja farbowanych włosów na kolor blond

Farbowane włosy na kolor blond wymagają specjalnej pielęgnacji. Zawarte w kosmetykach składniki odżywiają włosy i głęboko je nawilżają, przywracając zdrowy wygląd pozbawiony żółtego pigmentu.