Cece Color Creme

Gama wysokiej jakości produktów do profesjonalnej koloryzacji włosów, która cieszy się zadowoleniem i uznaniem naszych klientów od wielu lat. Sprawdzona formuła nadaje unikalną jakość oraz doskonały kolor. W jej skład wchodzi 75 kolorów farb, cztery warianty stabilizowanej wody utlenionej oraz trzy rodzaje proszków do rozjaśniania włosów.

Krem trwale koloryzujący Color Creme 
Farba Color Creme posiada kremową konsystencję, która umożliwia łatwe rozprowadzenie farby na włosach oraz zapewnia przyleganie na całej długości włosa w trakcie aplikacji. Perfekcyjnie kryje siwe włosy, dzięki zastosowaniu specjalnej  formuły z podwójnymi pigmentami. Zawiera witaminę C, która nadaje włosom idealny połysk. 

Peroxide Cream 
Stabilizowana woda utleniona  w kremie do farb i proszków do rozjaśniania włosów. 
Występuje w czterech stężeniach:  3%, 6%, 9%, 12%.
Dwa rodzaje pojemności: 125 ml i 1000 ml.

Blue Blondpulver
Delikatny, nie pylący proszek do rozjaśniania włosów. Daje możliwość rozjaśnienia nawet do 7-8 tonów, przy użyciu 3% wody utlenionej. Nie narusza struktury włosa i nie podrażnia skóry głowy. 

 

White Blondpulver
Delikatny, nie pylący proszek do rozjaśniania włosów, bez amoniaku. Daje możliwość rozjaśnienia nawet do 7-8 tonów, przy użyciu 3% wody utlenionej. Nie narusza struktury włosa i nie podrażnia skóry głowy. 

 

Platinium Advanced. Rozjaśnienie do 9 poziomów.
Rozjaśniacz do włosów PLATINIUM ADVANCED  dzięki specjalnej i zaawansowanej formule chroni włosy a jednocześnie umożliwia rozjaśnienie włosów do 9 poziomów.  Nie narusza struktury włosa,  zawiera aminokwasy i cukry chroniące wiązania we włosach. Posiada specjalne właściwości, które chronią produkt przed wysychaniem w trakcie całego zabiegu, a kremowa konsystencja ułatwia aplikację produktu.