Zapraszamy do świata Beliso

Kiedy kobieta czuje się zadbana i piękna, zyskuje większą pewność siebie i lepsze samopoczucie. W tym sensie wygląd jest ważny i z tym przekonaniem pracujemy nad naszymi produktami.

Beliso powstało z pasji do piękna. Wiemy, że zadbane, zdrowe włosy i gładka, pełna blasku skóra to nie tylko ważny atrybut i ozdoba każdej kobiety, ale również źródło większej wiary w siebie i lepszego nastroju każdego dnia. Właśnie to pragniemy dawać naszym Klientkom.

Już od 1995 roku dostarczamy na rynek rozwiązania dla kobiet, które lubią o siebie dbać. Początkowo, obecne wyłącznie w salonach fryzjerskich i sprawdzone przez profesjonalistów, dziś nasze kosmetyki dostępne są również na rynku detalicznym, w kategoriach wykraczających poza włosy. Stawiamy na najlepsze surowce, nowoczesne technologie i naturalne składniki. Ogromne doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwala nam nieustannie się rozwijać: śledzimy trendy, poszukujemy nowych składników aktywnych, ulepszamy formuły, czerpiemy z natury, szukamy atrakcyjnych opakowań. Działamy na rynku polskim oraz za granicą, zdobywając sympatię coraz szerszej grupy Klientek i ugruntowując pozycję eksperta w branży. To ogromne zaufanie, którym nas obdarzyły, a także zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych Klientek, motywują nas do stałego rozwoju i ustawicznej pracy nad udoskonalaniem oferowanych przez nas rozwiązań.

Dostarczamy najwyższej jakości kosmetyki, dzięki którym każda kobieta może poczuć się pewna siebie, wyjątkowa i piękna.