Cece Color Sense

Nowoczesna seria profesjonalnych farb do włosów, z antyoksydantami i kompleksem z protein jedwabiu. Nowoczesne pigmenty, najmodniejsze kolory, duża pojemność, zwiększona odporność na wypłukiwanie koloru i działanie pielęgnacyjne na włosy to najważniejsze wyróżniki tej linii.

Linia Color Sense  została stworzona jako odpowiedź na specyficzne potrzeby nowoczesnego rynku fryzjerskiego.  Seria stanowi wysokiej jakości, bezpieczne i efektywne narzędzie, które umożliwia tworzenie, mieszanie i dostosowywanie efektów kolorystycznych do potrzeb i oczekiwań wymagających Klientów salonów fryzjerskich.

Krem trwale koloryzujący  Cece Color SENSE

Seria Sense to gama 69 najmodniejszych odcieni do koloryzacji włosów z możliwością łączenia ich ze sobą w dowolny sposób. Zawiera kremową i aksamitnie gładką konsystencję oraz delikatny kwiatowy zapach. Pokrywa do 100% siwych włosów oraz umożliwia bezpieczne rozjaśnienie o 3-5 tonów.

Color SENSE Peroxide Cream

Stabilizowana woda utleniona  w kremie stworzona specjalnie z myślą o farbach Color Sense. Występuje w czterech stężeniach:  3%, 6%, 9%, 12%.