Salon

Linia Salon to kompleksowa oferta profesjonalnych kosmetyków, przeznaczonych do pracy w salonach fryzjerskich. Wszystkie produkty z pielęgnacyjnej oferty Salon wzbogacone są w wysoce skuteczny kompleks Keratrix™ oraz specjalistyczne składniki aktywne, dopasowane do potrzeb danego zabiegu i rodzaju włosów, dla których zostały stworzone.

Seria Salon została podzielona na cztery części:

salon tech

1

Salon Tech

Linia stworzona z myślą o „technicznej” pielęgnacji włosów przed i po zabiegach fryzjerskich wykonywanych w salonach, jak trwała ondulacja, trwałe prostowanie, farbowanie, rozjaśnianie czy dekoloryzacja. Przeznaczona głównie do pracy w salonach fryzjerskich.

salon care

2

Salon Expert Care

Produkty do specjalistycznej pielęgnacji w salonie fryzjerskim oraz w domu, zapewniające profesjonalne efekty. Stanowią ochronę wykonanych zabiegów fryzjerskich i przedłużają ich efekt.  W skład tej serii wchodzą dwie linie produktów do pielęgnacji włosów: REPAIR & FORCE oraz SMOOTH & SHINE.

salon form

3

Salon Form

System do trwałego przekształcania struktury włosów. Pozwala stworzyć piękne, sprężyste i trwałe loki. W skład serii SALON FORM wchodzą płyny do trwałej oraz utrwalacz.

salon styling

4

Salon Styling

Uzupełnienie oferty o profesjonalny produkt do stylizacji włosów o dużej pojemności.